Nabízíme pozici:

Zpět na výběr pozic

Graduate engineer – trainee program

Nové Sedlo
Trainee program

Co budete dělat?

Chcete pracovat na tom, co je pro vás důležité? Může to být rozvoj dovedností, získávání přátel nebo vytváření něčeho hmatatelného. Nebo možná pracovat s velkými značkami a pozitivně přispívat do společnosti nebo dělat změny k lepšímu prací v průmyslu, který funguje v souladu s principy udržitelného rozvoje. Ať už jsou Vaše cíle jakékoli, v O-I jich budete moci dosáhnout. Připojením k nám se stanete součástí týmu, který buduje značku, vyrábí a prodává čisté, zdravé a nekonečně recyklovatelné sklo – s námi můžete utvářet lepší budoucnost pro sebe, naši společnost a planetu.

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme?

 • Čerstvého absolventa (od roku 2019) technických univerzit do našeho Programu rozvoje mladých inženýrů
 • Inženýra ve strojírenství, elektrotechnice, mechatronice a dalších
 • Hovořícího plynně anglicky
 • Ochotného zapojit se do 18měsíčního programu, kde budete cestovat a studovat v různých závodech O-I po celé Evropě

A co za to?

 • Zázemí a zkušenosti největšího výrobce skleněných obalů na světě
 • Unikátní technologické výzvy a mnoho kariérních příležitosti
 • Relokační balíčky pro absolventy ze vzdálenějších měst
 • Poznávání nových zajímavých lidí

Zaměstnáme Vás na hlavní pracovní poměr, během kterého budete standardně dostávat mzdu a uhradíme Vám i veškeré cestovní náklady.

 

Čeká na Vás strukturovaný vzdělávací a rozvojový program pro moderní sériovou sklářskou výrobu

Absolventi během půl roku navštíví 4 závody v různých zemích (např. Nizozemsko, Itálie, Francie, Polsko), kde stráví 3 – 5 týdnů. Během této doby jim jsou představeny jednotlivé disciplíny a oddělení společnosti, tedy až od tavení, bezpečnosti, kvality, tvarování, formy, přestavby a další oblasti. Podle počtu přihlášených uchazečů se také sestavují skupiny, které pak cestují společně. Absolvent má tedy jednak možnost se seznámit s ostatními absolventy a procvičit angličtinu, ale také poznat kulturu dané země. Mezi jednotlivými pracovními cestami se student vždy vrací do mateřského závodu. Tady potom probíhají on-line meetingy, případně se zapojuje do procesů závodu.

Během programu budou probíhat pohovory s personálním oddělením či ředitelem, jakým směrem by se absolvent rád ubíral. Chceme Vás vzdělávat a podporovat ve Vašem oboru studia na Vaší cestě stát se profesionálem v oboru.

Informace o pozici

Kontaktní osoba

O-I Czech Republic, a.s.

Chcete se k nám přidat?

Máte nějaký dotaz nebo chcete více informací? Zanechte nám váš kontakt a my se vám ozveme.

  Sem prosím nahrajte váš životopis:

  Souhlasím s uchováním a zpracováním osobních údajů za účelem kontaktu jako reakce na zprávu.
  Souhlasím s příležitostným informováním o zajímavých akcích a novinkách na výše uvedenou e-mailovou adresu a s uvedenými podmínkami zde.